Také Vás už nebaví sedět doma před počítačem? Tak si s námi pojďte zaběhat!
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Zobrazit online

                                                                                                                           

Běhej a pomáhej

Milí přátelé,

 

také Vás už nebaví sedět doma před počítačem? Tak si s námi pojďte zaběhat! Příští pondělí už startuje 7. ročník charitativních běhů Run and Help.

Tento úspěšný projekt vynesl v posledních letech přes 6 miliónů korun a podpořil téměř 130 handicapovaných. Běháme pro radost, ze sounáležitosti a také proto, že chceme pomoci. Dvojnásobně tu platí coubertinovské: „Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se“.

Pravidla Run and Help jsou jednoduchá: sami si určíte trasu, kterou chcete uběhnout, a výši „startovného“. Třeba 500 metrů za 50 Kč, 1000 metrů za 100 Kč, nebo 1000 Kč, nebo… Můžete „ocenit“ každý uběhnutý kilometr, nebo přispět určitou sumou.

A komu společně pomůžeme? 

 

Letos budeme od 19. dubna do 20. června běhat i pro jedenáctiletého Ondřeje. Když se narodil, lékaři mu museli amputovat část levé ruky, přesto Ondra dnes vášnivě rád sportuje, jezdí na lyžích, na kole. Z výtěžku Run and Help mu společně přispějeme na bionickou protézu.

Ambasadorem letošního ročníku je moderní pětibojař a olympijský vítěz David Svoboda, který se k nám také připojí. Oprašte tedy boty na běhání a především mějte srdce na dlani. 

 

V pondělí startujeme!

 

Detailní pravidla Run and Help najdete na našich stránkách.

PŘEDBĚŽNÁ REGISTRACE

Díky za úsměv na tváři

Naše poděkování patří všem dárcům, kteří podpořili Zdeňku. Po havárii a tříměsíčním kómatu se vrací do života, dnes už může mluvit, číst, udělá pár kroků. Masážní křeslo, na které Zdeňce společně přispějeme, jí uleví od každodenních svalových křečí.

„Když jsem Zdeničce řekla, že nejsme na všechno samy, rozzářil se jí úsměv na tváři. Vřelé díky všem dárcům, kterým není lhostejný osud mé dcery. Je to pro nás velká pomoc a moc si jí vážíme,“ napsala Vám její maminka.

Pomozme tedy ještě společně Zdeňce.

Za ni a její maminku děkuje Konto Bariéry.

CHCI POMOCI

Sledujte nás na sociálních sítích a nic Vám neunikne.

Pomáháme. Vždy. Všem. Šíře záběru naší nadace je veliká. Pomáháme financovat kompenzační pomůcky, asistenční služby, rehabilitace, studium lidí s handicapem, podporujeme i organizace. Přidejte se k nám!

Nechcete dostávat tyto e-maily? Unsubscribe.

Copyright © 2021 Nadace Charty 77

Nadace Charty 77 - Konto Bariéry | Melantrichova 5 | Praha 1 110 00 | Czech Republic